fbpx

Dlaczego Warto

#Naturalna jest lokalnym cateringiem dietetycznym

Naturalna dieta dla Twoich potrzeb

Dieta tworzona z miłości do zdrowej i naturalnej kuchni

#Naturalna to lokalny catering dietetyczny ze Szczawna Zdroju z tradycjami żywieniowymi i miłością do dobrego, a przede wszystkim zdrowego jedzenia oraz gotowania na najwyższym poziomie. Łączymy nasze doświadczenie z wiedzą o prawidłowym żywieniu i nowoczesnymi rozwiązaniami dietetycznymi. Mamy świadomość jak ważną rolę w naszym życiu pełni jedzenie. Dążymy do tego, aby jak najwięcej osób mogło posmakować zdrowych dań jednocześnie oszczędzając czas.

Oto najważniejsze elementy diet, które odnajdziesz w naszym planie żywieniowym:

  • Wysokiej jakości źródła białka
  • Zdrowe tłuszcze i węglowodany
  • Świeże warzywa
  • Przyprawy i zioła

Zdrowa różnorodność obecna w naszych dietach – to ona jest kluczem do zbilansowanej diety i ochrony przed niedoborami. Jest też naszym kluczem do dobrego smaku, nad którym pieczę sprawuje niesamowicie zdolny i utytułowany szef kuchni Rafał Grzegorzek. Doświadczenie zdobywał m.in. w warszawskiej restauracji Amber Room i Décompresja w Hotel SPA DR Irena Eris w Polanicy-Zdroju. Zwycięzca Kulinarnego Pucharu Polski w 2015 r. i finalista szóstej edycji programu telewizyjnego Top Chef.

W 2020 r. zdobył tytuł w kategorii Młody Talent prestiżowego przewodnika Gault&Millau. Na co dzień szef kuchni restauracji Babinicz w kompleksie Dworzysko, dla którego inspiracją do tworzenia nowych połączeń i smaków jest natura.
Dbamy nie tylko o dobre jedzenie, ale też o naszą planetę. Działamy w duchu zasady zero waste i optymalizujemy system dostaw dbając o środowisko.

Przygotowujemy diety by zaoszczędzić Wasz czas i dawać radość z jedzenia – w końcu to Wy, drodzy Klienci jesteście dla nas najważniejsi!