fbpx

ZDROWY POSIŁEK

Wybierz Zdrowy Posiłek Bez Liczenia Kalorii

Zdrowy dzień
Zdrowy Office Box
Zdrowy Obiad

Zdrowy Dzień

Wybierając pakiet Zdrowy Dzień nie musisz liczyć kalorii, a tak czy inaczej będziesz otrzymywał zdrowe posiłki, dzięki czemu Twój dzień w pracy, gdziekolwiek ją wykonujesz, stanie się jeszcze bardziej efektywny i przyjemny. Pracujesz zdalnie z domu nie masz czasu ani ochoty gotować? Zamów Zdrowy Dzień i zapewnij sobie wysoko jakościowe posiłki. W skład pakietu Zdrowy Dzień wchodzi śniadanie, obiad i kolacja.

 

Zamów Zdrowy Dzień za 49 zł.

 

Zdrowy Office Box

Office Box to najlepsza propozycja dla zapracowanych i zaganianych osób. W skład pakietu wchodzi śniadanie, obiad i woda. Świeże posiłki dostarczymy bezpośrednio do Twojego miejsca pracy więc nie musisz nawet pamiętać, aby zabrać jedzenie z domu. Co więcej, zyskujesz cenny czas, który możesz wykorzystać jakkolwiek chcesz. A my zadbamy o to, aby głód nie przeszkodził w podejmowaniu kluczowych decyzji.

 

Zamów Zdrowy Office Box za 42 zł.

Zdrowy Obiad

Zdrowy Obiad to świetna propozycja dla aktywnych osób, dla których obiad jest ważnym posiłkiem w ciągu dnia. Chcesz zrobić sobie przerwę w pracy, czy złapać chwilę wytchnienia w domu dostarczymy Ci Zdrowy Obiad, który zaspokoi Twój głód. Bazując na zdrowych i świeżych składnikach zapewnimy Ci wysoko jakościowy i smaczny posiłek, dzięki któremu podładujesz baterie.

 

Zamów Zdrowy Obiad za 36 zł.